ZAKOŃCZENIE REKRUTACJI DO PROJEKTU

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że zakończono rekrutację do projektu „Aby start był łatwiejszy 3 – Lepszy start z pasją”. W ramach projektu uczestnicy będą mieli okazję rozwijać swoje umiejętności oraz zdobywać nowe doświadczenia, które pomogą im w lepszym starcie w przyszłość. 3 października 2024 roku o godzinie 6:30 będą w szkole wywieszone listy rankingowe dzieci zakwalifikowanych do zajęć, listy rezerwowe oraz harmonogram zajęć. Zapraszamy do zapoznania się z całą informacją i do wypełnienia deklaracji uczestnictwa wraz z załącznikami. Dokumenty te są niezbędne, aby dziecko mogło rozpocząć zajęcia w projekcie. Ostateczny termin złożenia deklaracji to 11 października 2024 roku, ale proszę nie czekać do ostatniej chwili. Deklarację można wypełnić w szkole w biurze projektu / sekretariacie lub w domu, ale uczeń musi pobrać ją od sekretarza szkoły. Dokumenty będą też leżały na stoliku na parterze. Wystarczy złożyć jedną deklarację, która będzie obowiązywać na wielu zajęciach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zakładki ABY START BYŁ ŁATWIEJSZY 3.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.