● ANTOLOGIA POEZJI DZIECIĘCEJ

LAUREACI ANTOLOGII POEZJI DZIECIĘCEJ 2023

Miło  nam poinformować, że trzech naszych uczniów zostało laureatami XIX Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych „Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej” w roku szkolnym 2022/2023. Ich wiersze zamieszczono w tomiku podsumowującym tę edycję konkursu. Serdecznie gratulujemy laureatom i opiekunom!


– Laureat: Aleksandra Majda / opiekun: Pani Izabela Kobiałka
– Laureat: Amelia Chrząszcz / opiekun: Pani Monika Jacenik
– Laureat: Konrad Kręcisz / opiekun: Pani Klaudia Dyja

Zachęcamy do obejrzenia wernisażu poetyckiego znajdującego się pod poniższym linkiem:

https://www.facebook.com/SPNr30wZabrzu/videos/924882692187151/


LAUREACI ANTOLOGII POEZJI DZIECIĘCEJ 2022

Z radością informujemy, iż uczniowie: Filip Żywot, kl. 6a i Konrad Kręcisz, kl. 7b zostali laureatami Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej”. Ich wiersze zostały opublikowane w tomie poetyckim, którego recenzentem był Michał Żebrowski. Ten sukces zasługuje na szczególne uznanie, gdyż jak zwykle w szranki stanęło wielu uczniów z różnych miast województwa śląskiego. Zapraszamy do obejrzenia filmiku z wirtualnego wernisażu poetyckiego, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 30 w Zabrzu:


Mamy zaszczyt poinformować, iż Hanna Kręcisz – uczennica klasy 8a – została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej”. Jej wiersze zostały opublikowane w tomie poetyckim, którego recenzentem był Grzegorz Turnau. Ten sukces zasługuje na szczególne uznanie, gdyż w szranki stanęło ok. 2000 uczniów z 20 śląskich miast. Zapraszamy do obejrzenia filmiku z wirtualnego wernisażu poetyckiego, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 30 w Zabrzu:

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Pozostałych uczniów zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.