INSTA.LING

WIOSENNE WYZWANIE INSTA.LING 2021

Szkoła podjęła wyzwanie i zdobyła kolejny certyfikat w tym roku szkolnym. Gratulujemy uczniom i nauczycielowi sukcesu w XVI edycji. 


INSTA.LING 2020/2021

Szkoła z powodzeniem kontynuuje wykorzystanie innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling. 🙂


Klasy 4-8 biorą udział w Programie Insta.Ling, systematycznie ucząc się słówek z języka angielskiego w roku szkolnym 2020/2021. Insta.Ling to strona www do skutecznej nauki słówek. Obecnie Insta.Ling wspiera naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i ortografii polskiej. Aplikacja powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej i bezwysiłkowej nauki słówek. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy. Nauka odbywa się w ciekawej i nienużącej formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i bez wątpienia poradzi sobie z nią każde dziecko. Nie wymaga również instalacji żadnego oprogramowania – jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu można jej używać nie tylko w domu, lecz również na wyjeździe. Nie tylko na komputerach stacjonarnych, lecz również na tabletach i telefonach komórkowych.

Adres strony www:

https://instaling.pl/

Możliwość komentowania jest wyłączona.