● REKRUTACJA

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY

AKTUALNOŚCI: Zapraszamy do naszej szkoły (opowiastki-z-osiemnastki.blogspot.com)


REKRUTACJA DO SZKOŁY 2022

ZGŁOSZENIE DZIECKA Z REJONU SZKOŁY, REGULAMIN i INFORMACJE

Zgłoszenie dziecka z rejonu szkoły – kliknij link: http://katowice.podstawowe.vnabor.pl/

Szanowni Rodzice,

Nabór do klas pierwszych, obejmujących zarówno zgłoszenia dzieci z obwodu, jak i spoza rejonu szkoły, w tym roku będzie prowadzony wyłącznie w systemie elektronicznym pod adresem:

http://katowice.podstawowe.vnabor.pl/

Rekrutacja w systemie elektronicznym rozpoczyna się 21 marca 2022r. i trwa do 8 kwietnia 2022r. W tych dniach zgłaszamy kandydatów z rejonu szkoły SP18, który obejmuje następujące ulice: Chorzowska od skrzyżowania z ulicą Ściegiennego do skrzyżowania z ulicą Złotą, Dębowa od 1 do 77 nieparzyste i od 1 do 78 parzyste, Johna Baildona, ks. Karola Żmija, Lipowa, Sportowa, Studzienna, Szpitalna, Wąska, Węglowa, Wiejska, Złota, Źródlana, Akacjowa.

Kandydaci spoza obwodu szkoły mogą składać wnioski od 9 do 20 maja 2022 roku. W tym terminie kandydaci obwodowi, którzy jeszcze się nie zgłosili mogą zgłaszać się w systemie elektronicznym.

Jeżeli będą Państwo mieli jakieś problemy z rekrutacją elektroniczną, proszę zadzwonić do szkoły: 322546601 lub 515 322 650.

W związku z profilaktyką w zakresie rozpowszechniania się koronawirusa istnieje możliwość przekazania tzw. wniosku papierowego poprzez przesłanie zdjęcia/skanu wydrukowanego i podpisanego wniosku i oświadczeń na adres mailowy – sp18@zsp1katowice.dlaedu.pl.

Poniżej zamieszczamy regulamin, który zawiera więcej informacji o terminach i wymaganych dokumentach.

Regulamin rekrutacji SP18 2022/2023 – kliknij link

Możliwość komentowania jest wyłączona.