OSIĄGNIĘCIA

Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

  1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – laureat i finalista;
  2. Mistrzostwa Katowic w Badmintonie Drużynowym – 2 razy I miejsce;
  3. Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna – laureat;
  4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki – udział;
  5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego – udział;
  6. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii – udział;
  7. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii – udział;
  8. Zawody Rejonowe Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w Badmintonie Drużynowym – II miejsce;
  9. Zawody Rejonowe Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Badmintonie Drużynowym – I miejsce;
  10. Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Dzieci w Badmintonie Drużynowym – III miejsce;
  11. Ogólnopolska Olimpiada Narodziny Niepodległej Polski – udział;
  12. Ogólnopolski Test Ortograficzny – udział;
  13. Ogólnopolski Konkurs z języka polskiego Multitest 2018 – 2 x wyróżnienie;
  14. Ogólnopolski Konkurs z matematyki Multitest 2018 – 2 x wyróżnienie;
  15. Konkurs epistolograficzny „Opowiem Ci o kraju moich dziadków” – udział;
  16. Ogólnopolski Konkurs Literacki „Aby podobać się Bogu i ludziom – św. Mikołaj i św. Stanisław Kostka w oczach dzieci i młodzieży” – udział;
  17. Konkurs „Listy do przyszłości” – udział;
  18. Wojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia Poezji Dziecięcej” – laureat;
  19. Konkurs plastyczny „eCOPaka” – udział;
  20. Olimpiada matematyczna Olimpus – laureat;
  21. VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pod Kolorowym Parasolem Jesieni” – udział;
  22. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” – udział;
  23. Konkurs ogólnopolski „Pionier” – wyróżnienie;
  24. Wielka Liga Czytelników – udział;
  25. Konkurs na plakat profilaktyczny „Świat zamknięty w ekranie smartfona” – udział;
  26. Konkurs na logo zawodu oraz hasło reklamowe promujące kształcenie w tym zawodzie – udział;
  27. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej – 7 laureatów;
  28. Ogólnopolski Konkurs z języka polskiego Galileo 2019 – 3 laureatów, 2 wyróżnienia;
  29. Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej „Malowanie na ekranie” – udział;
  30. Polsko – Czeski Konkurs Plastyczny pt. „Wodny Świat” – udział;
  31. II Festiwal Mini Piłki Ręcznej – udział, tytuł najlepszego strzelca Turnieju;
  32. Sportowa Wiosna z SP 17 – zespołowo II miejsce, wyścigi rzędów – I miejsce, dwa ognie – I miejsce, siatkówka – III miejsce, piłka nożna – III miejsce;
  33. XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Matematyczny „Świat Figur” – udział;
  34. XIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Supermatematyk” – udział;
  35. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” – 3 wyróżnienia;
  36. Olimpiada Matematyczna Olimpus – udział;
  37. Konkurs Literacki „Biało Czerwona zawsze z nami” – udział;
  38. Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus 31 edycja Konkurs Matematyczny – 1 laureat I stopnia z wyróżnieniem, 1 laureat I stopnia, 2 laureatów II stopnia, 2 laureatów IV stopnia, 1 laureat V stopnia.
  39. Konkurs Literacki „Biało Czerwona zawsze z nami” – udział;
  40. Konkurs ekologiczny „Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy” – III miejsce dla szkoły, II i III miejsce indywidualnie;
  41. II Zawody o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 19 im. W. Korfantego w Katowicach w Czwórboju Lekkoatletycznym – zespołowo I miejsce;
  42. XVI Miejski konkurs regionalno – plastyczny „Moja dzielnica” – wyróżnienie;
  43. Międzyszkolny konkurs plastyczny „Od Bałtyku do Tatr, czyli piękna nasza Polska cała” – II miejsce;
  44. Międzyszkolny konkurs plastyczny „Zmień klimat na lepsze” – III miejsce;
  45. Miejski konkurs „Bezpieczna droga do szkoły” – III miejsce;
  46. Międzyszkolny konkurs plastyczny „Mój pupilek” – II miejsce;
  47. Międzyszkolny konkurs plastyczny „Bajkowy miś” – wyróżnienie;
  48. Ogólnopolska olimpiada „Olimpusek” (test zintegrowany) – III miejsce, 4 razy laureat;
  49. Ogólnopolski konkurs wiedzy „Zuch” (test zintegrowany) – 7 razy laureat;
  50. Ogólnopolski Projekt Stypendiada Wczesnoszkolna – konkurs ortograficzny „Ortografek” – 3 razy wyróżnienie;
  51. Ogólnopolski Projekt Stypendiada Wczesnoszkolna – konkurs matematyczny „Plusik” – 2 razy wyróżnienie;
  52. Ogólnopolski Projekt Stypendiada Wczesnoszkolna – konkurs plastyczny „Plastuś” – II miejsce, wyróżnienie;
  53. Konkurs z cyklu „Nauka z recyklingu” – Ekologiczne urządzenia i instrumenty – 2 razy laureat, 2 razy wyróżnienie;
  54. VIII edycja Ogólnopolskiego konkursu Synapsik „MEN” – I miejsce, III miejsce, 2 razy laureat;
  55. XIII edycja Międzynarodowego konkursu plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” – wyróżnienie;
  56. V Międzyszkolny turniej wiedzy „Baśniowy świat braci Grimm, czyli krótka podróż po Niemczech” – III miejsce.

 

 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

  1. Zawody piłkarskie „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – udział;
  2. Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego OLIMPUS – laureat;
  3. Ogólnopolski Test Ortograficzny 2017 – udział;
  4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – 2 osoby finalistki etapu wojewódzkiego;
  5. XIV Wojewódzki Konkurs Poetycki: Antologia Poezji Dziecięcej 2017 – laureat;
  6. Wojewódzki Konkurs Recytatorski – Poezja W. Szymborskiej – udział;
  7. Konkurs Czytelniczy „Magiczny Świat Harrego Pottera” – udział;
  8. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki – udział;
  9. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego – udział;
  10. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii – udział;
  11. Mikołajkowa Impreza Sportowa – Turniej Piłki Ręcznej – udział;
  12. Mikołajkowa Impreza Sportowa – Turniej Przeciągania Liny – udział;
  13. Mikołajkowa Impreza Sportowa – Turniej Piłki Nożnej – udział;
  14. Konkurs Matematyczny Nudna Matematyka – udział;
  15. Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus 28 edycja Konkurs Matematyczny – 2 laureatów II stopnia, 2 laureatów III stopnia, 3 laureatów V stopnia;
  16. Olimpiada Matematyczna Olimpus – udział;
  17. Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik” – wyróżnienie;
  18. Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Galileo” – wyróżnienie;
  19. Mistrzostwa Katowic w Badmintonie Drużynowym – I miejsce;
  20. Ogólnopolska Olimpiada Olimpus Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej 2018 – 6 laureatów;
  21. Zawody Rejonowe Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Badmintonie Drużynowym Chłopców – I miejsce;
  22. ½ finału Mistrzostw Wojewódzkich w Badmintonie Drużynowym Chłopców – I miejsce;
  23. Finał Mistrzostw Województwa Śląskiego w Badmintonie Drużynowym Chłopców – udział;
  24. III Ogólnopolski Konkurs na Życzenia Bożonarodzeniowe – udział;
  25. Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „GALILEO 2018” – 2 laureatów, 4 wyróżnienia;
  26. Ogólnopolski Konkurs Orzeł Matematyczny – 2 razy wyróżnienie;
  27. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” – 3 wyróżnienia, wynik bardzo dobry;
  28. Konkurs profilaktyczny  -wykonanie plakietki z hasłem dot. Bezpieczeństwa w internecie, organizowanym w ramach Miejskiego Programu Profilaktycznego „Bezpieczne Dziecko – Przyjaciel Sznupka” – II i III miejsce;
  29. I Międzyszkolny Konkurs „Mistrz Inteligencji” – I miejsce;
  30. Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Ślady historii w moim mieście” – udział;
  31. XXI Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej „Malowanie na ekranie” –I, 2 razy III miejsce, wyróżnienie;
  1. Puchar SP 19 w czwórboju lekkoatletycznym – drużynowo I miejsce;
  2. I Festiwal Mini Piłki Ręcznej Plażowej – drużynowo I miejsce, najlepszy zawodnik turnieju, najlepszy strzelec turnieju;
  3. Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Fizyczno – Chemiczny „To nie takie trudne” – udział;
  4. Międzyszkolny Konkurs Bieg Patrolowy – II miejsce;
  5. Sportowa Wiosna z Siedemnastką – wyścigi rzędów – I miejsce, dwa ognie –I miejsce, siatkówka – III miejsce, piłka nożna – III miejsce, drużynowo II miejsce;
  1. Miejski Program Profilaktyczny „BEZPIECZNY GIMNAZJALISTA” – udział;
  2. Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy Obserwuję, Rozumiem, Wiem dla klas IV – II miejsce;
  3. Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus 29 edycja Konkurs Matematyczny – 1 laureat I stopnia, 1 laureat II stopnia, 1 laureat III stopnia, 4 laureatów V stopnia;
  4. Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy dla klas V szkół podstawowych – udział;
  5. III edycja konkursu plastycznego „W mojej Dzielnicy …” – I miejsce, wyróżnienie;
  6. XIV miejski konkurs plastyczny „Projekt miasta przyszłości” – II miejsce;
  7. Ogólnopolski konkurs plastyczny „Ryby na niby” – udział;
  8. Ogólnopolski konkurs plastyczny „Piękno drzemiące w wulkanach” – udział;
  9. Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „Zwierzaki – Słodziaki” – udział;
  10. Konkurs plastyczno – literacki „Atoportret” – Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł – udział;
  11. Ogólnopolski Konkurs Orzeł j. angielski – laureat;
  12. Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus j. angielski Plus 29 edycja Konkurs językowy – udział;
  13. I Międzyszkolny konkurs z angielskiego 1 of 10 – udział;
  14. Konkurs piosenki angielskiej Sing, Sing,Sing – udział;
  15. Konkurs Literacki w ramach projektu „Miejska Dżungla” – udział;
  16. V Międzyszkolny Konkurs Polonistyczno-Matematyczny dla klas V szkoły podstawowej „Baśniowa Matematyka” – III miejsce;
  17. Miejski Konkurs Recytatorski „A to Polska właśnie…” – udział;
  18. XV Wojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia Poezji Dziecięcej” – udział;
  19. II Powiatowy Konkurs Programowania w Scratch`u „Katowice kodują” I i III miejsce;
  1. Wielka Liga Czytelników – udział;
  2. Konkurs „Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy” – I i III miejsce;
  3. Ogólnopolski konkurs z przyrody „Olimpus” – udział;
  4. Ogólnopolski konkurs z geografii „Olimpus” – udział;
  5. Ogólnopolski konkurs przyrodniczy „Orzeł” – udział;
  6. Międzyszkolny konkurs plastyczny „Śnieżynka” – III miejsce;
  7. XXI edycja Ogólnopolskiego konkursu grafiki komputerowej „Malowanie na ekranie” – „Kraina fantazji” – I miejsce, III miejsce;
  8. VIII Miejski konkurs plastyczny „Kotki. Koty. Kocury.” – II miejsce, III miejsce;
  9. Konkurs plastyczny „Moja sowa” – laureat;
  10. Konkurs plastyczny Bezpieczne ferie 2018 „Mądry uczeń nie bazgrze po murach” – 4 razy laureat;
  11. Ogólnopolska olimpiada „Olimpusek” (test zintegrowany) – 3 razy laureat;
  12. Ogólnopolski konkurs wiedzy „Zuch” (test zintegrowany) – 6 razy laureat;
  13. Ogólnopolski konkurs „Orzeł matematyczny” – wyróżnienie;
  14. Miejski konkurs „Pięknie piszę” – II miejsce, III miejsce;
  15. XVII Międzyszkolny konkurs recytatorski „Te, co skaczą i pływają na nasz konkurs zapraszają…” – zwierzęta w poezji dziecięcej – III miejsce;
  16. VI edycja konkursu plastycznego na tradycyjne ozdoby związane ze Świętami Wielkanocnymi „Święta jak malowane” – III miejsce;
  17. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny – 3 razy wyróżnienie;
  18. XV Miejski konkurs recytatorski „Jesteśmy dziećmi Europy” – „A to Polska właśnie” – I miejsce;
  19. Międzyszkolny konkurs „Mistrz pięknego czytania” – I miejsce;
  20. I Międzyszkolny konkurs „Mistrz inteligencji” – I miejsce;
  21. Mistrzostwa Katowic w badmintonie chłopców – I miejsce;
  22. Zawody rejonowe wojewódzkich igrzysk dzieci w badmintonie chłopców –I miejsce;
  1. Półfinały wojewódzkie w badmintonie chłopców – I miejsce;
  2. Konkurs matematyczny dla klas III „W krainie matematyki” – I miejsce,III miejsce;
  1. III Miejski konkurs wiedzy o Polsce i Europie „Mały Europejczyk” – II miejsce, III miejsce;
  2. III edycja Konkursu plastycznego „W mojej dzielnicy” – II miejsce,III miejsce;
  1. I Międzyszkolny konkurs informatyczny „Jesień myszką malowana” –I miejsce;
  1. Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego „My Dream Easter Card” – wyróżnienie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.