OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY

PODZIĘKOWANIE SZKOŁA DO HYMNU 2020

RAZEM NA ŚWIĘTA


Uczniowie klas 3 wzięli udział w programie eTwinning.

eTwinning to portal oferujący platformę współpracy dla szkół i przedszkoli jednego z krajów europejskich, które komunikują się, współpracują, realizują projekty, dzielą się nimi za pomocą mediów elektronicznych.
W ramach tego programu, wspólnie z MP nr 23 w Katowicach przygotowaliśmy dwa projekty:  

1 „The Christmas sock which is full of gifts”. – making a Christmas sock.

2 „We wish you a Merry Christmas to each other”.- Christmas traditions. Dzieci robiły kartki świąteczne wraz z życzeniami w języku angielskim, szyły skarpety świąteczne oraz piekły pierniki. Prace zrobione przez naszych uczniów zostały osobiście przekazane do MP nr 23 w Katowicach. Podczas spotkania wszyscy razem zaśpiewali piosenki w języku angielskim, opowiedzieli o tradycjach bożonarodzeniowych, a także wymienili się przygotowanymi prezentami.SZKOŁA PAMIĘTA


SZKOŁA NA WIDELCU

Nasza szkoła otrzymała certyfikat za udział w II edycji ogólnopolskiego programu „Dobrze jemy ze szkołą na widelcu”. Ten innowacyjny program edukacyjno- kulinarny stworzony został przez  Fundację założoną przez ekspertów kulinarnych i dietetyków, których łączy miłość do gotowania i chęć zmiany nawyków żywieniowych Polaków. W klasach 1-3, w bieżącym roku szkolnym, już po raz trzeci przystępujemy do udziału w tym programie,  aby pokazywać naszym uczniom jak zdrowo się odżywiać.


MOCNI RAZEM


HYMN DLA NIEPODLEGŁEJ


SZCZYT KLIMATYCZNY

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły przygotowali upominki dla uczestników szczytu klimatycznego w Katowicach – przedstawicieli Demokratycznej Republiki Konga oraz Mjanmy (Birmy). Poniżej zamieszczamy podziękowanie za udział w konkursie plastycznym „eCOPaka”. 


Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Fundacji Zwierzętom w Potrzebie przy Ośrodku dla Zwierząt w Jelonkach za przeprowadzenie zbiórek na rzecz leśnych podopiecznych. Dzięki Waszej hojności udało się nakarmić wiele potrzebujących stworzeń. Serdecznie dziękujemy za Wasze dobre serca!


CYBERNAUCI


POMAGAMY

Możliwość komentowania jest wyłączona.