RADA RODZICÓW – SP 18

Szanowni Rodzice,

Z początkiem nowego roku szkolnego 2018/ 2019, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o dokonywanie wpłat na komitet rodzicielski. Zebrane środki pozwolą na zakup nowych tablic interaktywnych, sprzętu audiowizualnego wspomagającego prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz nagród książkowych wręczanych dzieciom na zakończenie roku szkolnego lub za udział w konkursach międzyszkolnych.

Chcielibyśmy równocześnie podziękować Państwu za zeszłoroczne wpłaty na komitet rodzicielski. Pozwoliły one na wdrożenie dziennika elektronicznego, zakup sprzętu komputerowego dla placówki oraz organizację X-lecia ZSP1 i nabycie nagród dla dzieci.

Składka na komitet rodzicielski jest dobrowolna. Wynosi 80 zł na rok szkolny. Może być wpłacana w ratach. Będziemy bardzo wdzięczni za uiszczenie wpłat do końca marca 2019. W przypadku rodzeństw, opłata naliczana jest tylko za jedno dziecko, każde kolejne jest zwolnione ze składki. Płatności można dokonywać u skarbników klasowych, jak również bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

 

Odbiorca:         Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Katowicach

Nr konta:          25 1440 1172 0000 0000 1445 0505

Bank:               PKO BP Oddział w Katowicach

Tytuł wpłaty:     Imię i nazwisko dziecka, klasa

 

 

Liczymy na Państwa wsparcie i wyrozumiałość.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 18 w Katowicach

 

 

SZANOWNI RODZICE,
RADA RODZICÓW DZIAŁAJĄCA PRZY SZKOLE URUCHOMIŁA ADRES MAILOWY. CHCEMY UŁATWIĆ PAŃSTWU KONTAKT, A ZARAZEM ZACHĘCIĆ DO DZIELENIA SIĘ Z NAMI PAŃSTWA SPOSTRZEŻENIAMI, WNIOSKAMI LUB PROPOZYCJAMI. CZEKAMY NA MAILE.

radarodzicow@hotmail.com

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.