RADA RODZICÓW – SP 18

Kontakt z Radą Rodziców Szkoły Podstawowej nr 18

przez e-dziennik: uonetplus.vulcan.net.pl/katowice/Start.mvc/Index


Szanowni Rodzice,
Z początkiem nowego roku szkolnego 2021/ 2022, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o dokonywanie wpłat na komitet rodzicielski. Zebrane środki pozwolą na zakup brakujących tablic multimedialnych, nagród książkowych wręczanych dzieciom na zakończenie roku szkolnego lub za udział w konkursach międzyszkolnych, prezenty na zakończenie roku dla klas kończących szkołę oraz wyposażenie świetlicy w potrzebne materiały.

Chcielibyśmy równocześnie podziękować Państwu za zeszłoroczne wpłaty na komitet rodzicielski. Pozwoliły one na zakup kamer na statywach do zdalnego nauczania, dystrybutora wody, odtwarzacza CD na egzamin dla klas ósmych i nabycie nagród dla dzieci.

Składka na komitet rodzicielski jest dobrowolna. Wynosi 100 zł na rok szkolny. Może być wpłacana w ratach. Będziemy bardzo wdzięczni za uiszczenie wpłat do końca marca 2022r. Składka dla rodzin, gdzie dwójka dzieci chodzi do szkoły, wynosi po 50zł. Płatności można dokonać w dwóch ratach: do 31 października 2021 roku i 31 marca 2022 roku.

Płatności można dokonywać bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

Odbiorca: Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Katowicach
Nr konta: 25 1440 1172 0000 0000 1445 0505
Bank: PKO BP Oddział w Katowicach
Tytuł wpłaty: Imię i nazwisko dziecka, klasa

Liczymy na Państwa wsparcie i wyrozumiałość. Mile widziane wyższe wpłaty.
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 18 w Katowicach

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.