● ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2022 / 2023

NAUCZYCIELRODZAJ ZAJĘĆTERMINGODZINAMIEJSCE
Ewelina Ogonekzajęcia korekcyjno – kompensacyjne klasa 2bponiedziałek12:50 – 13:35gabinet pedagoga/ sala lekcyjna
Ewelina Ogonekzajęcia korekcyjno – kompensacyjne klasy 2aśroda12:50 – 13:35gabinet pedagoga/ sala lekcyjna
Ewelina Ogonekzajęcia korekcyjno – kompensacyjne klasy 6-8piątek07:15 – 08:00gabinet pedagoga/ sala lekcyjna
Agnieszka Strzelczykzajęcia korekcyjno – kompensacyjne klasy 7-8poniedziałek07:10 – 07:55gabinet pedagoga/ sala lekcyjna
Agnieszka Strzelczykzajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społecznewtorek14:30 – 15:30sala 2
Katarzyna Byrdyzajęcia korekcyjno – kompensacyjne klasa 5aponiedziałek07:05 – 07:50pracownia komputerowa
Katarzyna Byrdyzajęcia korekcyjno – kompensacyjne klasa 5bpiątek11:50 – 12:35
Agata OraczEtyka klasy 1 – 3czwartek13:00 – 13:45 13:50 – 14:35sala 9
TrenerUKS Liderponiedziałek16:30 – 18:00sala gimnastyczna
TrenerUKS Liderśroda16:30 – 18:00sala gimnastyczna
TrenerUKS Liderpiątek16:30 – 18:00sala gimnastyczna
GANED Witold HilgnerAikidowtorek16:30 – 19:00sala gimnastyczna
GANED Witold HilgnerAikidoczwartek16:30 – 19:00sala gimnastyczna
DENSIAKI Paulina JędrczakDensiaki – dla uczniów klas 1-4wtorek14:35 – 15:35sala gimnastyczna
Szkoła Pływania Arkadiusza BaranowskiegoNauka pływania dla uczniów klas 1-2 – do końca I półrocza zawieszona. Po feriach zimowych planuje się kontynuację. Czekamy na zapisy nowych uczniów – tel. 609 089 598poniedziałek13:30 – 15:30Basen Siemianowice Śl.
Agnieszka Tomaszkiewicz / Magdalena KucharskaSzydełkowanie w klasie 6bponiedziałek12:50 – 13:35biblioteka

Środowiskowy program profilaktyczny „Szkoła Przyjazna Dzieciom” – harmonogram zajęć

NAUCZYCIELRODZAJ ZAJĘĆTERMINGODZINAMIEJSCE
Hanna ShpikovaZajęcia terapeutyczneponiedziałek, środa, czwartek14:00 – 15:00gabinet pedagoga / księgowość
Agnieszka StrzelczykZajęcia artystyczne dla uczniów klas 1-3poniedziałek, piątek14:30 – 15:30
14:00 – 15:00
sala 8
Dariusz BonarskiZajęcia sportowe dla uczniów klas 6-8czwartek14:35 – 16:05sala gimnastyczna
Łukasz KrupaKółko szachoweponiedziałek, wtorek14:40 – 15:40sala 22
Klaudia DyjaKółko dziennikarskiewtorek14:30 – 15:30sala 21
Agnieszka Tomaszkiewicz Katarzyna WojcieszakKoło wolontariatu “Razem raźniej”poniedziałek13:35 -15:35sala 15
Ewelina OgonekZajęcia terapeutyczne (kl. 1-3)czwartek12:35 – 13:35gabinet pedagoga
Małgorzata GrychtołZajęcia terapeutyczne (kl.1)czwartek11:50 – 12:50sala 5
Katarzyna ByrdyZajęcia Terapeutyczne (kl. 5-8)czwartek14:45 – 15:45sala 3
Monika JacenikLogopedia dla uczniów klasy 1środa11:50 – 12:50sala 5
Paweł StawarzZajęcia wokalne „Śpiewaj z Łysym” czwartek14:30 – 15:30sala 16

Możliwość komentowania jest wyłączona.