WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PROMUJĄCEGO CZYTANIE „CZYTAMY” – ZDOBYLIŚMY NAGRODY! 😀

Nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Promującym Czytanie „CzytaMY” odbywającym się w ramach programu Ratownicy czytelnictwa. Poznaliśmy już wyniki etapu ogólnopolskiego i mamy ponownie powody do świętowania!

Filip Soboń, Konrad Kręcisz i Paweł Kucharczyk z klasy 8b zajęli I miejsce w kategorii praca literacka/artystyczna „Ta dzisiejsza młodzież…jaka jest?” na podstawie książki Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel „Stan splątania”,

Zuzanna Feliks z klasy 8b zajęła II miejsce w kategorii praca literacka/artystyczna „Ta dzisiejsza młodzież…jaka jest?” na podstawie książki Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel „Stan splątania”,

Aleksandra Majda z klasy 6a zajęła III miejsce w kategorii praca literacka „Dom – bezpieczna przystań” na podstawie książki Barbary Stenki „Zostań sama w domu”.

Opiekunem konkursu była Pani Klaudia Dyja.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!💪👍😄