OTWARCIE DUŻEGO BOISKA 2022

23 września 2022 roku zostało uroczyście otwarte wielofunkcyjne boisko w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Katowicach. Wstęgę oficjalnie przeciął Pan Sławomir Witek – Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta w Katowicach. Boisko poświęcił Ksiądz Adam Wycisk – Proboszcz Parafii św.  Jana i Pawła Męczenników  w Katowicach Dębie. Dziękujemy uczniom i mieszkańcom za oddane głosy. Dziękujemy Pani Jolancie Ewie Bryk-Cieplok za wszystkie złożone dotychczas projekty. Dziękujemy wykonawcy boiska Państwu Chęć za szybkie wykonanie zadania, dzięki czemu dzieci już pod koniec wakacji mogły korzystać z obiektów sportowych. Dziękujemy Panu Inspektorowi Janowi Jadwiszczokowi za nadzór i wielkie zaangażowanie w całą modernizację. Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za zaangażowanie i konsultacje. Dziękujemy Radzie Dzielnicy za wsparcie finansowe i wszelką pomoc w organizacji dzisiejszej uroczystości. Drodzy uczniowie, przed rokiem otwieraliśmy częściowo zmodernizowany teren boisk szkolnych, licząc na szybkie dokończenie całej inwestycji. Oto dzisiaj są już wyremontowane wszystkie boiska. Szanujcie i dbajcie o całą infrastrukturę, aby służyła Wam do nauki i zabawy przez długie lata. Skorzystaliśmy z naszego prawa do głosowania, teraz spoczywa na nas obowiązek zadbania o powierzone mienie.