REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO KLASY 1 👩‍🎓 👨‍🎓

kliknij:👉 Zapraszamy do SP18 😀

DODATKOWE ZAPISY DO SZKOŁY NA NOWY ROK SZKOLNY 2024 / 2025

Szanowni Rodzice,

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Katowicach informuje, że wkrótce rozpoczną się dodatkowe zapisy, do dwóch oddziałów klasy pierwszej, dzieci z rejonu (obwodu) szkoły i dzieci spoza obwodu. Nabór do klasy pierwszej będzie prowadzony wyłącznie w systemie elektronicznym pod adresem:

Rekrutacja w systemie elektronicznym rozpoczyna 22 kwietnia 2024r. od godz. 8:00 i trwa do 7 maja 2024r. do godz. 13:00.

W tych dniach zgłaszamy kandydatów spoza obwodu oraz z rejonu Szkoły Podstawowej nr 18 w Katowicach, który obejmuje następujące ulice: Chorzowska od skrzyżowania z ulicą Ściegiennego do skrzyżowania z ulicą Złotą, Dębowa od 1 do 77 nieparzyste i od 1 do 78 parzyste, Johna Baildona, ks. Karola Żmija, Lipowa, Sportowa, Studzienna, Szpitalna, Wąska, Węglowa, Wiejska, Złota, Źródlana, Akacjowa.

Jeżeli będą Państwo mieli jakieś problemy z rekrutacją elektroniczną, proszę zadzwonić do szkoły: 322546601 lub 515 322 650.

Poniżej zamieszczamy informacje UM Katowice oraz regulamin, który zawiera szczegółowe informacje:

kliknij: 👉 Regulamin rekrutacji SP18 2024

kliknij: 👉 Informacje Urzędu Miasta Katowice dla Rodziców 2024