LAUREACI w XXIII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE DUETY CHEMICZNE💪😃🧪

Z przyjemnością informujemy, że drużyna naszej szkoły, w składzie: Izabela Gonera i Marta Kijak uzyskała tytuł LAUREATA w XXIII Wojewódzkim Konkursie Duety Chemiczne.

Wyniki konkursu opublikowane są na stronie: 

http://pm.katowice.pl/chemia/duety-chemiczne/

Gratulujemy, dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!🧲🧬🔬⚗️

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnosci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.