Z przyjemnością informujemy, że drużyna naszej szkoły, w składzie: Izabela Gonera i Marta Kijak uzyskała tytuł LAUREATA w XXIII Wojewódzkim Konkursie Duety Chemiczne.
Wyniki konkursu opublikowane są na stronie:
http://pm.katowice.pl/chemia/duety-chemiczne/
Gratulujemy, dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!🧲🧬🔬⚗️




































.jpg)





