Z wielką radością informujemy, że uczennica klasy 8a Izabela Gonera została laureatką Konkursu Przedmiotowego z Chemii dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2025/2026. Jest to szczególne osiągnięcie, gdyż w konkursach kuratoryjnych nie mieliśmy jeszcze laureatów z chemii.🏆Brawo Iza! Gratulujemy nauczycielowi Pani Joannie Bugli👏




































.jpg)





