„MUNDIAL 2023”

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Adam Bocheński z klasy 7 zajął I miejsce w konkursie plastycznym „Mundial 2023” – Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej. Był to konkurs zorganizowany przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz Miasto Katowice, w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce ręcznej, które będą rozgrywane w styczniu 2023 w Spodku. Adam namalował piłkarza rzucającego na bramkę w wyskoku, jego praca będzie umieszczona w specjalnej edycji kalendarza na przyszły rok kalendarzowy. Nasz uczeń otrzymał wspaniałe nagrody rzeczowe, a szkoła otrzymała 15 piłek do piłki ręcznej.

Dziękujemy bardzo i gratulujemy!