LIST RADY RODZICÓW SZKOŁY

Szanowni Rodzice,

Z początkiem nowego roku szkolnego 2022/2023, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o dokonywanie wpłat na komitet rodzicielski. Zebrane środki pozwolą na sfinansowanie: obchodów 90-lecia szkoły, zakup pomocy dydaktycznych, nagród książkowych wręczanych dzieciom na zakończenie roku szkolnego lub za udział w konkursach międzyszkolnych, prezentów na zakończenie roku dla klas kończących szkołę oraz wyposażenie świetlicy w potrzebne materiały.

Chcielibyśmy równocześnie podziękować Państwu za zeszłoroczne wpłaty na komitet rodzicielski. Pozwoliły one na zakup brakujących tablic multimedialnych, filtrów do dystrybutora wody i nagród dla dzieci.

Składka na komitet rodzicielski jest dobrowolna. Wynosi 100 zł na rok szkolny. Może być wpłacana w ratach. Będziemy bardzo wdzięczni za uiszczenie wpłat do końca marca 2023r. Składka dla rodzin, gdzie dwójka dzieci chodzi do szkoły, wynosi po 50zł. Płatności można dokonać w dwóch ratach: do 31 października 2022 roku i 31 marca 2023 roku.

Płatności można dokonywać bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

Odbiorca: Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Katowicach

Bank: PKO BP Oddział w Katowicach

Tytuł wpłaty: Imię i nazwisko dziecka, klasa

Liczymy na Państwa wsparcie i wyrozumiałość. Mile widziane wyższe wpłaty.

Szkoły Podstawowej nr 18 im. Karola Miarki

w Katowicach