REMONT BOISKA DOBIEGA KOŃCA

Wykonywane są dwa zadania z projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego. Powstało miniboisko do piłki nożnej ze sztuczną trawą. Dokonano też renowacji nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego. Ponadto wymieniono i rozbudowano piłkochwyty.

W 2022 roku mamy w planach remont dużego boiska wielofunkcyjnego. Wniosek o realizację tego zadania został już złożony w ramach VIII edycji Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie już we wrześniu, szczegóły podamy wkrótce.

W ramach Budżetu Obywatelskiego, udało się zakupić dwie kolejne tablice interaktywne. Zostały umieszczone w salach 7 i 21. Aktualnie szkoła posiada 12 takich urządzeń. To duży wkład Urzędu Miasta Katowice w podnoszenie jakości edukacji szkół.

Więcej znajdziecie na naszym BLOG-u:

https://opowiastki-z-osiemnastki.blogspot.com/2021/08/z-zycia-szkoy-nasze-boisko-nie-do.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnosci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.