Osiągnięcia w konkursach i zawodach w roku szkolnym 2020/2021

  1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych – laureat;
  2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych – udział;
  3. z Chemii dla uczniów szkół podstawowych – udział, II etap;
  4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii dla uczniów szkół podstawowych – udział, II etap;
  5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – udział, II etap;
  6. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych – udział;
  7. Konkurs „Komiksowa Odyseja kosmiczna” – udział;
  8. z Historii dla uczniów szkół podstawowych – udział;
  9. XVII Wojewódzki Konkurs Poetycki dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych „Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej” – laureat;
  10. XV Miejski Konkurs dla Uczniów z Dysleksją „ Wiem, że potrafię” – wyróżnienie,    II miejsce;
  11. Konkurs plastyczny „ Bezpieczny w sieci” – udział;
  12. Ogólnopolski Konkurs „Z chemią za Pan Brat” – udział;
  13. II edycja Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Zainspirowani Twórczością Marii Konopnickiej” – III miejsce;
  14. XI Ogólnopolski Konkurs Literacki dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i uczniów szkół średnich „Literacki SMS – poezja i proza na 160 znaków” – udział;
  15. Ogólnopolski Konkurs „Mistrz wypracowań” – II edycja – udział;
  16. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej dla Szkół Podstawowych – finalistka;
  17. – udział;
  18. Miejski Konkurs Profilaktyczny „Bezpieczne dziecko – przyjaciel Sznupka” – udział;
  19. Konkurs Matematyczny Kangur – udział;
  20. Wielka Liga Czytelników – I Wicemistrz, Mistrz Powiatu, Finalista;
  21. Międzyszkolny Konkurs na opowiadanie lub bajkę matematyczną dla uczniów klas IV – VIII – udział;
  22. Ogólnopolski Konkurs Ignacy Jan Paderewski – I miejsce;
  23. Konkurs Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej na maskotkę – udział;
  24. Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny” online – laureat VI i VII stopnia;
  25. Międzyszkolny Konkurs „Kodowanie w programie Scratch” – Stop Przemocy – wyróżnienie;
  26. Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Wiem, rozumiem, liczę” – III miejsce;
  27. Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Informatyczny” – 2 laureatów;
  28. „Warszawa jest klawa”– Ogólnopolski Konkurs organizowany przez Organizację Turystyczną z siedzibą w Warszawie – udział
  29. XVIII Wojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej” – udział;
  30. Konkurs na opowiadanie lub bajkę dotyczącą bezpieczeństwa ruchu drogowego pod patronatem małżonki prezydenta RP Agaty Kornhauser – Dudy – udział;
  31. Konkurs plastyczny i literacki „Bł. Edmund Bojanowski w oczach dziecka” – udział;
  32. Międzyszkolny Konkurs Językowo – Geograficzny – Kraje związkowe Niemiec – Deutsche Bundeslander – I miejsce;
  33. Miejski konkurs profilaktyczny „Razem raźniej. Bądźmy razem w nauce i zabawie”
    w ramach Miejskiego Programu Profilaktycznego „Bezpieczne dziecko – przyjaciel Sznupka” – udział;
  34. XVIII Miejski konkurs regionalno – plastyczny „Projekt Centrum Nauki
    w Katowicach” – wyróżnienie, II miejsce;
  35. Ogólnopolski konkurs plastyczny „Odbicie duszy, zwierciadło serca – baśniowy portret w ramie zamknięty” – udział;
  36. Wojewódzki konkurs plastyczny o Bezpieczeństwie – udział;
  37. Ogólnopolski konkurs plastyczny Państwowej Straży Pożarnej „Mój bezpieczny dom” – udział;
  38. Konkurs plastycznyMój ulubiony bohater literacki” – udział;
  39. Międzyszkolny konkurs przyrodniczo – plastyczny „Co pełza i hasa po polach
    i lasach” – I, II miejsce, wyróżnienie;
  40. Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Wiosenny bukiet” – udział;
  41. XV edycja Międzynarodowego konkursu plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” – udział.
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnosci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.