MAMY FINALISTKĘ PIERWSZEJ OLIMPIADY CHEMICZNEJ

Hanna Kręcisz uzyskała tytuł finalisty pierwszej Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla Szkół Podstawowych. Nauczycielem prowadzącym była Pani mgr Joanna Bugla.
Pierwsza ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej dla szkół podstawowych, objęta honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego, jest dla wszystkich, dla których chemia jest pasją, a może nawet częścią planu na przyszłość. Konkurs jest trzyetapowy. Dwa pierwsze etapy odbyły się zdalnie, a etap trzeci w siedzibie Wydziału Chemii UJ w Krakowie. Olimpiada jest organizowana zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z 29 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad (Dz. U z 2002 r., nr 13, poz. 125, z późn. zm.). Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej dla Szkół Podstawowych uzyskała patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki. W pierwszym etapie wzięło udział prawie 4500 uczniów. Do trzeciego etapu zakwalifikowało się 307 uczestników. Komitet Główny podjął decyzję o przyznaniu tytułu finalisty olimpiady wszystkim uczestnikom finału, którzy w teście końcowym uzyskali wynik co najmniej 50% punktów. Szczegóły olimpiady znajdują się na stronie: www.edukator.pl/olimpiada/

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnosci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.