REKRUTACJA 2021 – ZGŁOSZENIE DZIECKA Z REJONU SZKOŁY, REGULAMIN i INFORMACJE

Zgłoszenie dziecka z rejonu – kliknij link

 Szanowni Rodzice,

Nabór do klas pierwszych, obejmujących zarówno zgłoszenia dzieci z obwodu, jak i spoza rejonu szkoły, w tym roku będzie prowadzony wyłącznie w systemie elektronicznym pod adresem:

 www.katowice.elemento.pl

 Rekrutacja w systemie elektronicznym rozpoczęła się 22 marca 2021r. i trwa do 9 kwietnia 2021r. W tych dniach zgłaszamy kandydatów z rejonu szkoły SP18, który obejmuje: Chorzowską od skrzyżowania z ulicą Ściegiennego do skrzyżowania z ulicą Złotą, Dębowa od 1 do 77 nieparzyste i od 1 do 78 parzyste, Johna Baildona, ks. Karola Żmija, Lipowa, Sportowa, Studzienna, Szpitalna, Wąska, Węglowa, Wiejska, Złota, Źródlana, Akacjowa.

Kandydaci spoza obwodu szkoły mogą składać wnioski od 10 do 19 maja 2021 roku. W tym terminie kandydaci obwodowi, którzy jeszcze się nie zgłosili mogą zgłaszać się w systemie elektronicznym.

Jeżeli będą Państwo mieli jakieś problemy z rekrutacją elektroniczną, proszę zadzwonić do szkoły: 322546601 lub 515 322 650.

W związku z profilaktyką w zakresie rozpowszechniania się koronawirusa istnieje możliwość przekazania tzw. wniosku papierowego poprzez włożenie podpisanego wniosku wraz z oświadczeniami do zabezpieczonej skrzynki podawczej, zlokalizowanej na terenie szkoły podstawowej, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (32 2546601) powyższego z placówką lub przesłanie zdjęcia/skanu wydrukowanego i podpisanego wniosku na adres mailowy (sp18@zsp1katowice.dlaedu.pl), wskazany przez szkołę podstawową. Zaleca się wysłanie podpisanego wniosku rekrutacyjnego wraz ze stosownymi załącznikami pocztą tradycyjną. Informujemy, że w w/w przypadku o terminowym wniesieniu wniosku decyduje data stempla pocztowego.

Poniżej zamieszczamy regulamin, który zawiera więcej informacji o terminach i wymaganych dokumentach.

Regulamin rekrutacji SP18-kliknij link
Zał 1 Oświadczenie o rodzeństwie-kliknij link
Zał 2 Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka-kliknij link
Zał 3 OŚWIADCZENIE o zamieszkaniu-kliknij link
Zał 4 OŚWIADCZENIE o zamieszkaniu do 3 km-kliknij link
Zał 5 OŚWIADCZENIE o wielodzietności-kliknij link
Zał 6 Potwierdzenie woli rodziców-kliknij link

Zał 7 Oświadczenie o miejscu rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych-kliknij link

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnosci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.