EKOEKSPERYMENTARIUM

Ekoeksperymentarium to projekt, którego celem jest nauka i rozwijanie dobrych praktyk ekologicznych u dzieci. Tematyka ochrony środowiska i ograniczenia konsumpcjonizmu, jest tu podana w bardzo atrakcyjny sposób- gry dla dzieci. Nagrodą w grze jest przede wszystkim świadomość wprowadzenia dobrych zmian, które zmieniają świat na lepszy. Gra pokazuje jak świadomie robić zakupy, oszczędzać wodę czy  sprzątać. Patronat honorowy nad projektem objął Minister Klimatu i Środowiska. Projekt dostarcza materiałów dla dzieci, nauczycieli, jak również dla rodziców. Uczniowie naszej szkoły (klasy 1-3) z chęcią przystąpili do tego projektu. Zajęcia zostały przeprowadzone online. Będą również kontynuowane, gdy powstaną kolejne etapy gry.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnosci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.