AKCJA „1% DLA MOJEJ SZKOŁY” PODSUMOWANIE (2018 – 2019)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Katowicach stał się partnerem Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży „OMNIBUS” z siedzibą w Pszczynie, ul. Stefana Batorego 26, co umożliwia przekazanie 1% podatku na wsparcie działań naszej szkoły. Akcja „1% dla mojej szkoły” przyniosła efekty w postaci 3165,03 na cele statutowe szkoły. Tyle, dzięki rodzicom i sojusznikom szkoły, zgromadzono na koncie. Dziękujemy bardzo!

Za zgromadzone na koncie środki szkoła zakupiła 5 kamer internetowych na statywach, które są wykorzystywane przez uczniów i nauczycieli w procesie nauczania na odległość. Wydano na ten cel 1810zł.

Zakupiono również komputer do obsługi biblioteki szkolnej za 1355zł.