ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA


W dniu 2.10.2020 obchodziliśmy w naszej szkole ŚDTM. W tym roku w akcji wzięło udział 5242 szkół z całego świata, w tym 4985 z Polski. Dzieci brały udział w konkursach w poszczególnych grupach wiekowych, grach i zabawach kreatywnych. W szkole działał Patrol Egzaminacyjny, którego zadaniem było sprawdzenie wiedzy rachunkowej osób w każdym wieku, również rodziców. Wszyscy wypadli znakomicie. Uczniowie z najmłodszych klas przygotowali piękne trójwymiarowe sówki, które zdobią szkolną gazetkę. Nowością w tym roku była możliwość wzięcia udziału w dodatkowym konkursie matematyczno-logicznym online „Arcymistrz Mnożenia”. Mogli to zrobić również rodzice, dla których specjalna edycja była dedykowana – kilku chętnych wzięło udział. Dziękujemy za przyłączenie się do tej akcji!

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnosci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.