REKRUTACJA 2020 – informacje wstępne

Szanowni Rodzice,

Od 23 marca 2020 roku będzie obowiązywał nowy regulamin rekrutacji do Szkoły Podstawowej nr 18 im. Karola Miarki w Katowicach. Szczegóły wkrótce zostaną zamieszczone na stronie w zakładce REKRUTACJA. Nabór do klas pierwszych, obejmujących zarówno zgłoszenia dzieci z obwodu, jak i spoza rejonu szkoły, w tym roku będzie prowadzony wyłącznie w systemie elektronicznym.

Rozpoczynamy 23 marca 2020 r. o godz. 9:00 kończymy rekrutację w systemie elektronicznym 3 kwietnia 2020 r. o godz. 15:00.

Rejon (obwód) SP18 obejmuje: Chorzowska od skrzyżowania z ulicą Ściegiennego do skrzyżowania z ulicą Złotą, Dębowa od 1 do 77 nieparzyste i od 1 do 78 parzyste, Johna Baildona, ks. Karola Żmija, Lipowa, Sportowa, Studzienna, Szpitalna, Wąska, Węglowa, Wiejska, Złota, Źródlana, Akacjowa.