Uczniowie klas 3 wzięli udział w programie eTwinning.

eTwinning to portal oferujący platformę współpracy dla szkół i przedszkoli jednego z krajów europejskich, które komunikują się, współpracują, realizują projekty, dzielą się nimi za pomocą mediów elektronicznych.
W ramach tego programu, wspólnie z MP nr 23 w Katowicach przygotowaliśmy dwa projekty:

1 „The Christmas sock which is full of gifts”. – making a Christmas sock.

2 „We wish you a Merry Christmas to each other”.- Christmas traditions. Dzieci robiły kartki świąteczne wraz z życzeniami w języku angielskim, szyły skarpety świąteczne oraz piekły pierniki. Prace zrobione przez naszych uczniów zostały osobiście przekazane do MP nr 23 w Katowicach. Podczas spotkania wszyscy razem zaśpiewali piosenki w języku angielskim, opowiedzieli o tradycjach bożonarodzeniowych, a także wymienili się przygotowanymi prezentami.