SPRAWOZDANIE Z TURNIEJU GIER ZESPOŁOWYCH

Nazwa imprezy : Turniej Gier Zespołowych

Termin : 22 października 2019

Miejsce : Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Katowicach

Ilość uczestników : 41 uczniów, 6 opiekunów

Krótki opis z przebiegu imprezy : Do Turnieju przystąpiły trzy szkoły wraz ze swoimi opiekunami: ZSP 1, SP17, SP19. Po uroczystym przywitaniu przez dyrektora Witolda Kwietnia i przypomnieniu najważniejszych punktów regulaminu konkursu o godzinie 11.10 nastąpiła rozgrzewka wszystkich drużyn. W sali gimnastycznej rozgrywany był turniej siatkarski, a na boisku szkolnym turniej piłki nożnej, oba turnieje były rozgrywane systemem każdy z każdym. Po zakończeniu części głównej turnieju na wszystkich czekał słodki poczęstunek i soki. W międzyczasie sędziowie podliczyli punkty i dyrektor ZSP 1 wraz z przewodniczącym Rady Jednostki Pomocniczej nr 10 Dąb ogłosili wyniki i rozdali nagrody.

SIATKÓWKA:

I MIEJSCE   ZSP1

II MIEJSCE  SP 17

III MIEJSCE  SP 19

PIŁKA NOŻNA:

I MIEJSCE  SP17

II MIEJSCE   SP 19

III MIEJSCE   ZSP 1

Dyplomy otrzymała każda szkoła, a opiekunom wręczono podziękowania za trud włożony w przygotowanie do turnieju. Uczniowie otrzymali plecaki
i rogaliki. Pogoda dopisała, turniej cieszył się dużym powodzeniem. Wsparła nas również Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 18, Fundacja Silesia Pro Active z siedzibą w Katowicach, Grupa Maspex Wadowice.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnosci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.