Budżet Obywatelski

Drodzy rodzice / opiekunowie

Kolejny raz mamy szanse zadecydować na co zostaną przeznaczone pieniądze z Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie nad projektami już się rozpoczęło i potrwa do 22 września 2019 r.

Nasza szkoła również złożyła projekt, który jest dany pod głosowanie przez  mieszkańców Katowic oraz dzielnicy Dąb.

Projekt naszej szkoły nosi nazwę :

Wykonanie boiska do mini piłki nożnej ze sztuczną trawą wraz z piłkochwytami oraz renowacja nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego w ZSP nr 1 w Katowicach ul.Sportowa 29

jego numer to L10/10/VI

Bardzo prosimy o głosy, gdyż to właśnie dzięki Państwa poparciu w zeszłym roku szkolnym nasza szkoła znalazła się na pierwszym miejscu w głosowaniu w dzielnicy, a złożony projekt wygrał. Nasza szkoła zyskała nowoczesne nagłośnienie sali gimnastycznej, a dzieci w klasach 1-3 tablice multimedialne.

Poniżej podajemy gotowy link do zadania. Wystarczy wejść i zagłosować. Zajmie nam to kilka sekund, a nasze dzieci zyskają nowe boisko i renowację obecnego.

Każdy głos jest ważny!!!

DZIĘKI PAŃSTWA GŁOSOM W ZESZŁYM ROKU SZKOLNYM NASZA SZKOŁA WYGRAŁA ;)))

Link do zagłosowania:

Dziękujemy!!!