Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

  1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – laureat i finalista;
  2. Mistrzostwa Katowic w Badmintonie Drużynowym – 2 razy I miejsce;
  3. Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna – laureat;
  4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki – udział;
  5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego – udział;
  6. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii – udział;
  7. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii – udział;
  8. Zawody Rejonowe Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w Badmintonie Drużynowym – II miejsce;
  9. Zawody Rejonowe Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Badmintonie Drużynowym – I miejsce;
  10. Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Dzieci w Badmintonie Drużynowym – III miejsce;
  11. Ogólnopolska Olimpiada Narodziny Niepodległej Polski – udział;
  12. Ogólnopolski Test Ortograficzny – udział;
  13. Ogólnopolski Konkurs z języka polskiego Multitest 2018 – 2 x wyróżnienie;
  14. Ogólnopolski Konkurs z matematyki Multitest 2018 – 2 x wyróżnienie;
  15. Konkurs epistolograficzny „Opowiem Ci o kraju moich dziadków” – udział;
  16. Ogólnopolski Konkurs Literacki „Aby podobać się Bogu i ludziom – św. Mikołaj i św. Stanisław Kostka w oczach dzieci i młodzieży” – udział;
  17. Konkurs „Listy do przyszłości” – udział;
  18. Wojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia Poezji Dziecięcej” – laureat;
  19. Konkurs plastyczny „eCOPaka” – udział;
  20. Olimpiada matematyczna Olimpus – laureat;
  21. VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pod Kolorowym Parasolem Jesieni” – udział;
  22. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” – udział;
  23. Konkurs ogólnopolski „Pionier” – wyróżnienie;
  24. Wielka Liga Czytelników – udział;
  25. Konkurs na plakat profilaktyczny „Świat zamknięty w ekranie smartfona” – udział;
  26. Konkurs na logo zawodu oraz hasło reklamowe promujące kształcenie w tym zawodzie – udział;
  27. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej – 7 laureatów;
  28. Ogólnopolski Konkurs z języka polskiego Galileo 2019 – 3 laureatów, 2 wyróżnienia;
  29. Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej „Malowanie na ekranie” – udział;
  30. Polsko – Czeski Konkurs Plastyczny pt. „Wodny Świat” – udział;
  31. II Festiwal Mini Piłki Ręcznej – udział, tytuł najlepszego strzelca Turnieju;
  32. Sportowa Wiosna z SP 17 – zespołowo II miejsce, wyścigi rzędów – I miejsce, dwa ognie – I miejsce, siatkówka – III miejsce, piłka nożna – III miejsce;
  33. XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Matematyczny „Świat Figur” – udział;
  34. XIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Supermatematyk” – udział;
  35. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” – 3 wyróżnienia;
  36. Olimpiada Matematyczna Olimpus – udział;
  37. Konkurs Literacki „Biało Czerwona zawsze z nami” – udział;
  38. Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus 31 edycja Konkurs Matematyczny – 1 laureat I stopnia z wyróżnieniem, 1 laureat I stopnia, 2 laureatów II stopnia, 2 laureatów IV stopnia, 1 laureat V stopnia.
  39. Konkurs Literacki „Biało Czerwona zawsze z nami” – udział;
  40. Konkurs ekologiczny „Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy” – III miejsce dla szkoły, II i III miejsce indywidualnie;
  41. II Zawody o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 19 im. W. Korfantego w Katowicach w Czwórboju Lekkoatletycznym – zespołowo I miejsce;
  42. XVI Miejski konkurs regionalno – plastyczny „Moja dzielnica” – wyróżnienie;
  43. Międzyszkolny konkurs plastyczny „Od Bałtyku do Tatr, czyli piękna nasza Polska cała” – II miejsce;
  44. Międzyszkolny konkurs plastyczny „Zmień klimat na lepsze” – III miejsce;
  45. Miejski konkurs „Bezpieczna droga do szkoły” – III miejsce;
  46. Międzyszkolny konkurs plastyczny „Mój pupilek” – II miejsce;
  47. Międzyszkolny konkurs plastyczny „Bajkowy miś” – wyróżnienie;
  48. Ogólnopolska olimpiada „Olimpusek” (test zintegrowany) – III miejsce, 4 razy laureat;
  49. Ogólnopolski konkurs wiedzy „Zuch” (test zintegrowany) – 7 razy laureat;
  50. Ogólnopolski Projekt Stypendiada Wczesnoszkolna – konkurs ortograficzny „Ortografek” – 3 razy wyróżnienie;
  51. Ogólnopolski Projekt Stypendiada Wczesnoszkolna – konkurs matematyczny „Plusik” – 2 razy wyróżnienie;
  52. Ogólnopolski Projekt Stypendiada Wczesnoszkolna – konkurs plastyczny „Plastuś” – II miejsce, wyróżnienie;
  53. Konkurs z cyklu „Nauka z recyklingu” – Ekologiczne urządzenia i instrumenty – 2 razy laureat, 2 razy wyróżnienie;
  54. VIII edycja Ogólnopolskiego konkursu Synapsik „MEN” – I miejsce, III miejsce, 2 razy laureat;
  55. XIII edycja Międzynarodowego konkursu plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” – wyróżnienie;
  56. V Międzyszkolny turniej wiedzy „Baśniowy świat braci Grimm, czyli krótka podróż po Niemczech” – III miejsce.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnosci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.