Zbiórka pluszaków i kiążeczek na rzecz chorej Nikoli

Członkowie naszej Sekcji Wolontariackiej wspomagają zbiórkę pluszaków oraz książeczek dla dzieci na kiermasz organizowany przez Stowarzyszenie „Kocia Zumba”.

Od kwietnia do końca maja udało nam się zebrać pokaźną paczkę pluszaków, planszówek oraz książeczek dla dzieci, którą przekazaliśmy p. Beacie Jankowskiej –prezes stowarzyszenia. Rzeczy ze zbiórki zostaną wystawione na kiermaszu podczas IV Kociego Biegu, który odbędzie się 31 maja. Pieniążki z kiermaszu zostaną przekazane na leczenie 3-letniej Nikoli chorej na białaczkę.

Dziękujemy uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy włączyli się w naszą zbiórkę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnosci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.